Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Kluba komandas piedalās Rīgas čempionātā un rīko kopsapulci


Pagājušās nedēļas nogalē Kērlinga hallē, Rīgā norisinājās Rīgas atklātais čempionāts, kurā piedalījās 10 sieviešu komandas un 12 vīriešu komandas, t.sk. 4 Talsu kērlinga kluba komandas - TKK/Bremane, TKK/Bremanis, TKK/Vaivods un TKK/Zass. 

No kluba komandām viss labāk veicās komandai TKK/Bremanis, kuri pateicoties uzvarai pret TKK/Zass komandu un labākam papildrādītājam izcīnīja 7.vietu. Viena uzvara un vājāks papildrādītājs TKK/Vaivods ierindoja 8.vietā. Šoreiz pie uzvarām neizdevās tikt mūsu komandām TKK/Zass un TKK/Bremane, ierindojoties attiecīgi 11. un 10.vietā kopvērtējumā. Iegūta nenovērtējama pieredze vairākiem spēlētājiem pirmo reizi spēlējot ar Latvijas čempionātu akmeņu komplektiem uz tik ātra un kļūdu nepiedodoša ledus.

Lai saliedētu jaunos un pieredzējušos kluba biedrus pēc ilgāka pārtraukuma tika rīkota kluba biedru kopsapulce, kurā pārrunātas gan ar klubu saistītās aktualitātes un plānotās sacensības, gan ievēlētu jaunu kluba valdes locekli ilgstošā kluba valdes locekļa un spēlētāja A.Gerharda vietā. Ar vienbalsīgu balsojumu kluba valdē tika ievēlēts Modris Vītoliņš, kurš pievienosies ilggadējiem kluba valdes locekļiem Gunāram Bremanim un Raimondam Vaivodam.

Sezonas turpinājumā turam īkšķus par kluba jauniešu komandas "TKK/Zass" startiem sacensībās - Amatieru līga, Riga Junior Open, Latvijas junioru čempionāts un White Nights Trophy, "Slīdi, mazulīt!" startiem sacensībās - Darbadienu līga, Amatieru līga un White Night Trophy, "Versija" startiem sacensībās - Amatieru līga un Ziemassvētku kauss un citiem kluba biedriem un viņu pārstāvētajām komandām.

Turam īkšķus par Latvijas vīriešu, sieviešu un junioru izlasēm drīzumā notiekošajās WCF sacensībās - Eiropas čempionātā un Pasaules junioru čempionātā B grupa!

Mēs Jūs vērosim....

 

Raimonds Vaivods
2019-11-15 15:00:57
Visi raksti