Par mums

[Par mums]

Atpakaļ uz “Citi raksti”"

Talsu kērlinga kluba komandas ar panākumiem turpina sezonu!

Aizvadītajās nedēļas nogalēs norisinājās vairāki starptautiski kērlinga turnīri ar Talsu kērlinga kluba komandu līdzdalību.

Vislabāk veicās kluba junioru sieviešu komandai TKK/Blumberga (Evelīna Barone, Madara Bremane, Helma Bidiņa, Santa Blumberga, trenere Iveta Staša - Saršūne), kuras Vācijā notiekošajā starptautiskajā junioru turnīrā CCF Junior Challenge Cup 2014 izcīnīja 1. vietu 10 komandu konkurencē. Turnīra gaitā komanda izcīnīja 3 uzvaras 4 spēlēs un ceļojošo kausu. Komanda TKK/Blumberga vienlaicīgi ir arī Latvijas junioru sieviešu izlase un šīs sacensības izmantoja sagatavošanās ietvaros Eiropas junioru čempionātam, kurš no 2015. gada 3. līdz 8. janvārim norisināsies Prāgā, Čehijā.

Šī paša Eiropas čempionāta sagatavošanās ietvaros pagājušajā nedēļas nogalē kluba junioru vīriešu komanda TKK/Bremanis (Gundars Bremanis, Anrijs Briežkalns, Kristaps Vilks, Andris Bremanis, Jānis Bremanis, treneris Raimonds Vaivods), kura arī vienlaicīgi ir Latvijas junioru vīriešu izlase aizvadīja pārbaudes spēli ar Lietuvas junioru vīriešu izlasi un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 8:2.

Labi panākumi arī kluba senioru komandai TKK/Bremanis (Modris Vītoliņš, Gunārs Bremanis, Aivars Lācis, Andris Bremanis), kura Gyzicko, Polijā notiekošajā turnīrā Mazury Curling Cup 2014 izcīnīja 3 uzvaras 4 spēlēs, kopvērtējumā izcīnot 8. vietu 34 komandu konkurencē.

Jau pēc nedēļas abas kluba junioru komandas un vīriešu komanda TKK/Veidemanis (Raimonds Vaivods, Andris Bremanis, Aldis Abrickis, Arnis Veidemanis) (startēs ar nosaukumu Redmars) dosies uz lielāko kērlinga turnīru Baltijas valstīs Tallin Cup 2014, kurā savu dalību ir pieteikušas 48 komandas no 11 valstīm. Turnīra rezultātiem varēs sekot turnīra mājaslapā http://www.tallinncup.ee/